Kullanım Şartları | 59saniye

Kullanım Şartları

Bu Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası, www.59saniye.com’u (bundan sonra kısaca “59saniye” olarak anılacaktır.) ziyaretiniz ve 59saniye içeriğini kullanımınızı düzenlemektedir.

59 Saniye İnternet Hizmetleri Anonim Şirketi’ne ait 59saniye, 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun çerçevesinde bir yer sağlayıcıdır. Bu nedenle; 59saniye’ye kullanıcılar tarafından yüklenen içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi olmaksızın ve doğrudan kullanıcılar tarafından yayına alınmaktadır. Tarafımıza başvurulmadığı müddetçe, yayınlanan içeriğin hukuka uygunluğunu denetleme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Ancak, 59saniye yer sağladığı içeriğin hukuka uygunluğunu sağlamaya özen göstermekte, bu nedenle yapılan her başvuruyu dikkatle değerlendirmektedir.

İçeriklere ilişkin şikayetlerinizi, 59saniyede yer alan “İletişim” kısmından iletebilirsiniz.

59saniye içeriği önceden kontrol edilmiyor olması nedeniyle 18 yaşından küçüklere uygun olmayabilir. İnternet'in çocuklarca güvenli kullanımı konusunda bilgilendirme için: http://www.guvenliweb.org.tr/

Bir derleme eser olan 59saniye’nin içerik ve site kodlarına ilişkin tüm mali haklar59 Saniye İnternet Hizmetleri Anonim Şirketi’ne aittir.

59saniye'de yer alan içeriklerden şahsi kullanımınız için faydalanmanız gerekmekte olup; içerikleri 59 Saniye İnternet Hizmetleri Anonim Şirketi’nden yazılı izin alınmadığı müddetçe ticari amaçla kullanamazsınız.

59 Saniye İnternet Hizmetleri Anonim Şirketi’ne ait tescilli 59saniye markası, yazılı izin alınmadıkça 3. kişiler tarafından kullanılamaz.

59saniye’ye çeşitli yazılımlar veya aletler kullanarak; izinsiz giriş yapma, veri değiştirme veya başka işlemlerle sitenin işleyişine müdahale etme veya engelleme, sitenin işleyişini kasıtlı olarak yavaşlatma, virüs vs. zararlı içerik yüklemek suretiyle 59saniye’ye zarar verme girişiminde bulunamazsınız.

sitenin virüs ve sair zararlı içerik barındırmaması için özen sarf edilmekle birlikte, gelişen teknoloji, teknik sorun ve diğer nedenlerle bilgisayarınıza virüs, trojan gibi zararlı yazılımların bulaşması ihtimali bulunmaktadır. sitemizde gezinmeniz dolayısıyla karşılaşabileceğiniz yazılımsal ve donanımsal dahil olmak üzere hiçbir zarara ilişkin sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

59saniye'de bulunduğunuz süre boyunca çerezlerin ve buna benzer unsurların tarayıcınıza yerleştirilmesi söz konusu olabilir. Çerezler basit metin dosyalarından ibaret olup, kimlik ve sair özel bilgiler içermez, bu nevi kişisel bilgi içermemekle beraber, oturum bilgileri ve benzeri veriler saklanır ve sizi tekrar tanımak ve benzeri hizmetler için kullanılabilir.

59saniye’yi ziyaretiniz esnasında IP adresiniz ve cihazlarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler, 59 Saniye İnternet Hizmetleri Anonim Şirketi’ne tarafından anonim olarak kaydedilmektedir.

Bu Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası, tarafınıza önceden bildirmeksizin değiştirebilir. Bu nedenle; Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası’nı belirli aralıklarla incelemenizi öneririz.

Bu Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası, son olarak 06.01.2017 tarihinde güncellenmiştir.

Kimi Takip Etmeli

Yenile